#DBAJMY

#DBAJMY

Gdy ty dbasz o siebie,

my dbamy o twoje bezpieczeństwo

Droga Klientko! Turkusowe Cążki, to miejsce stworzone z myślą o Tobie! Jesteśmy wdzięczni za Twoje zaufanie, dlatego podjęliśmy zdecydowane kroki, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

  1. Przed umówieniem na wizytę, zapytamy o Twój stan zdrowia i ostatnie podróże. Kiedy upewnimy się, że nie ma żadnych przeciwwskazań, chętnie spotkamy się z Tobą w salonie! Pamiętaj jednak, aby troszcząc się o zdrowie swoje oraz innych, przełożyć wizytę, kiedy poczujesz się gorzej, nawet w ostatniej chwili! Nie będziemy się gniewać 😉
  2. Wiesz, że zawsze byliśmy otwarci i chętnie gościliśmy również osoby towarzyszące Ci podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Niestety, tym razem na umówione spotkanie zaprosimy jedynie Ciebie.
  3. W tym trudnym czasie szczególnie docenimy punktualność!
  4. Przed, a także po Twojej wizycie dokładnie wysterylizujemy oraz zdezynfekujemy wszystkie powierzchnie. Gwarantujemy również dezynfekcję powietrza!
  5. Możesz liczyć na wszelkie podstawowe środki ostrożności, takie jak płyn do dezynfekcji rąk oraz chusteczki higieniczne. My również pracujemy w maseczkach ochronnych oraz rękawiczkach. Zamontowaliśmy także specjalne osłony z pleksi, które są dodatkowym zabezpieczeniem.
  6. Po wizycie zapłać kartą lub zbliżeniowo!

Inwestujemy w Twoje zdrowie!

Jako pierwszy salon w Polsce możemy zagwarantować czystość powietrza dzięki profesjonalnemu, 

certyfikowanemu generatorowi jonów. Posiada on dużą zdolność do dezynfekcji powietrza i usuwania takich

patogenów jak: wirusy, bakterie, zarodnie pleśni czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.

Jak działa? Plamacluster (model ki-g75euw) to jedyna technologia, która do dezynfekcji powietrza wykorzystuje dodatnie i ujemne jony. W momencie napotkania na swojej drodze szkodliwej substancji, jony przywierają do jej powierzchni, jednocześnie tworząc silnie utleniające rodniki hydroksylowe, fizycznie uszkadzające i usuwające białka z powierzchni unoszących się drobnoustrojów. Są one całkowicie bezpieczne dla ludzi, ponieważ wykazują identyczne właściwości jak naturalnie występujące jony. Rozwiązanie to pozwala maksymalnie oczyścić powietrze z pleśni, wirusów, bakterii i alergenów. Emisja dodatnich i ujemnych ładunków zapewnia równowagę jonową i eliminuje szkodliwą elektrostatyczność w pomieszczeniu.

Według naszej wiedzy jest to jedyna dostępna na rynku technologia, która sprawdziła się m.in. w przypadku epidemii wirusa ptasiej grypy w 2006 roku oraz pandemii świńskiej grypy w latach 2009-2010, dlatego traktujemy tę inwestycję jako kolejny krok na drodze do Twojego bezpieczeństwa!