FAKE BAKE

kilka słów o Fake Bake…

Firma Fake Bake została założona w USA w 1995 roku. Jako pierwsza wprowadziła na rynek samoopalacze łączące składniki brązujące pochodzenia naturalnego – DHA i Erytrulozę – zapewniające utrzymującą się dłużej (nawet o 50%) i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę.

Wielkość sprzedaży detalicznej produktów Fake Bake była natychmiastowym sukcesem. Docenione zarówno przez ekspertów kosmetologii, jak i celebrytów szybko doczekały się powszechnego uznania i licznych wyróżnień. Trampoliną w drodze na szczyt okazał się ranking we wpływowym czasopiśmie New York Times, nadający serii produktów Fake Bake pierwsze miejsce w kategorii samoopalaczy (do oceny poddano 22 konkurencyjne kosmetyki).

Jak działają samoopalacze firmy Fake Bake?

 • Szybki, intensywny i długotrwały efekt opalenizny
 • Łatwa aplikacja dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz”
 • Działanie anty-aging, nawilżające, ujędrniające
 • Zawierają składniki pochodzenia naturalnego
 • Dopasowują się do karnacji oraz rodzaju skóry
 • Posiadają przyjemny zapach
 • Nie są testowane na zwierzętach
 • Nie zawierają parabenów

Wyjątkowa formuła preparatów samoopalających Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujące: DHA, Erytrulozę oraz DMI. Najwyższej jakości DHA w połączeniu ze zwiększającym jego wchłanianie DMI reaguje z aminokwasami powierzchownej warstwy naskórka (warstwa rogowa), przekształcając się w opaleniznę idealnie dopasowaną do naturalnego odcienia skóry. Erytruloza rozwija opaleniznę wolniej, przez co efekt utrzymuje się dłużej. W tym połączeniu składniki zapewniają naturalnie wyglądającą opaleniznę, minimalizując ryzyko powstawania smug i przebarwień. Dzięki nim opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując naturalny wygląd przez cały czas. 

Opalanie Natryskowe

Zabieg Opalania Natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry. Jest to zbawienne rozwiązanie dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się do 10 dni. Doświadczona ekspertka Fake Bake przeprowadzi krótki wywiad, który pomoże dobrać odpowiedni produkt do karnacji, uwzględniając jednocześnie Twoje oczekiwania. Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV. 


Opalanie Fake Bake zalecamy wykonać 2 dni przed planowaną imprezą, a w przypadku panien młodych warto umówić się na zabieg próbny.
Dostępna jest również usługa z peelingiem, który został stworzony z myślą o opalaniu natryskowym. Zapewni on odpowiednie przygotowanie ciała przed zabiegiem, przedłuży efekt opalenizny, a skórę pozostawi odpowiednio nawilżoną i gładką.

Ważne informacje dotyczące zabiegu opalania natryskowego Fake Bake:

PRZED:

 • nie używaj innych produktów opalających na tydzień przed zabiegiem
 • depilacja zalecana jest co najmniej 24 godziny przed planowaną wizytą
 • skóra powinna być oczyszczona z makijażu, dezodorantu, perfum, balsamu i innych kosmetyków

PO:

 • zaleca się założenie ciemnych, luźnych rzeczy oraz unikania kontaktu z wodą

Koszt zabiegu opalania natryskowego 100zł lub usługa z peelingiem całego ciała 120zł. Peeling wykonywany jest przez naszą ekspertkę.